Články & návody

Firmy pro Vás

Dokurzu.cz - rekvalifikační kurzy, online kurzy na jednom místě. Najděte si svůj kurz.

Korg.cz - hudební nástroje Korg - velkoobchodní prodej. 

Nakupujete na nějvětším e-shopu Alza.cz?

HUDEBNÍ NÁSTROJE BRNO - prodej a servis hudebních nástrojů v Brně.

Zámkař Jan Hanák - otevření aut Brno.

Spedice Praha Joppa Logistics s.r.o - komplexní spediční služby.

Záložní zdroje UPS - záložní zdroje pro zálohu 12V, 24V a 48V systémů.

Kotevní technika - kvalitní švýcarská kotevní technika Mungo.

Kromě prodeje nových vozů si u nás můžete nechat zařídit i kompletní servis

Když byly před lety vyhodnocovány statistiky ohledně tématu, jaká značka automobilů je viděna na českých silnicích nejvíce často, výsledky ukazovaly na vozidla značky Škoda. To pro nás bylo impulsem, proč se na tato auta zaměřit a tak se od roku 1995 věnujeme jejich prodeji. Zároveň provádíme i servis vozidel Škoda.

Rozhodujete-li se pro koupi nového vozu značky Škoda, můžete si prohlédnout vystavené modely v našich předváděcích salonech v Praze v Modřanech. Zde nabízíme možnost tyto vozy zároveň také vyzkoušet, ale i chápeme, že zákazníci potřebují pro výběr svého vozu více času. Z toho důvodu si můžete vybírat také z nabídky skladových vozů.

Kromě prodeje vozů nových a ojetých se zaměřujeme i na zmíněný servis aut Škoda. Ať už máte zájem o kompletní servis se vším všudy, nebo byste si chtěli nechat poradit ohledně výběru náhradních dílů, záleží na vás. Servis vozidel značky Škoda a prodej vozidel nových jsou tedy naší stěžejní činností. V případě, že si u nás budete chtít zakoupit nové vozidlo, můžete své staré vozidlo v autosalonu zanechat a my ho nabídneme novým, potenciálním zákazníkům, s vytvořením na protiúčet.

U zakoupených vozidel značky Škoda zařizujeme i sjednání povinného ručení a havarijního pojištění vozidel.

Fotografie