Články & návody

Dokurzu.cz - rekvalifikační kurzy, online kurzy na jednom místě. Najděte si svůj kurz.

Autodilyadoplnky.cz - vše pro auta na jednom místě. Osvětlení vozidel, pneumatiky atd.

Nakupujete na nějvětším e-shopu Alza.cz?

Zámkař Jan Hanák - otevření aut Brno.

Záložní zdroje UPS - záložní zdroje pro zálohu 12V, 24V a 48V systémů.

Kotevní technika - kvalitní švýcarská kotevní technika Mungo.

HW - PANTY, spol. s r. o. - vysoušení vlhkého zdiva.

Vinařství Jan Plaček - červené víno z Moravy.

Kuchyně IN s.r.o. - kuchyňské studio Jihlava.

MBL spol. s r.o. - sanace železobetonových konstrukcí.

Ladislav Kouřil - originální zásnubní prsteny.

Podnikání

Založte si svůj vlastní start-up

Často čteme o tom, že nějaký start-up získal miliony nebo desítky milionů od štědrého sponzora a naplno rozjíždí svůj byznys. A většinou těm šťastlivcům tiše závidíme. Tak proč se nepřiřadit po jejich bok?

Přenechejte úklid kanceláří profesionálům

Úklidová firma se dnes skvěle postará o úklid kanceláří a vaši zaměstnanci se tak mohou těšit do čistých a uklizených prostor. Hledáte-li pomocníky na úklid, oslovte profesionální firmu a získáte kvalitní služby a čas na vlastní práci.

Jak si zútulnit kancelář

Velká část lidí pracuje v kanceláři. Někdy jde o obrovský open space prostor, kde sedí spousty lidí v jedné místnosti. Jindy jde o typické kanceláře pro tři, čtyři osoby. Ať už je vaše pracovní umístění jakékoliv, vždy existuje možnost, jak si kancelář zútulnit.

Účetní firma se vyplatí

Pro vedení účetnictví je důležité sledovat aktualizace všech předpisů, nutných pro správný ekonomický chod Vaší firmy. Vyplatí se tedy najít si na tuto práci profesionální účetní firmu, jejíž zaměstnanci budou hlídat veškeré termíny a platby za Vás. Jejich zástupce si od Vás v pravidelných termínech vyžádá dokumenty a doklady a vše správně zaeviduje. Řídit se bude jasně danými podmínkami, uvedenými v zákonu o účetnictví. A Vy můžete být v klidu, že je hospodaření Vaší firmy pečlivě sledováno, stejně jako její hospodářský výsledek.