Články & návody

Dokurzu.cz - rekvalifikační kurzy, online kurzy na jednom místě. Najděte si svůj kurz.

Autodilyadoplnky.cz - vše pro auta na jednom místě. Osvětlení vozidel, pneumatiky atd.

Nakupujete na nějvětším e-shopu Alza.cz?

HUDEBNÍ NÁSTROJE BRNO - prodej a servis hudebních nástrojů v Brně.

Zámkař Jan Hanák - otevření aut Brno.

Spedice Praha Joppa Logistics s.r.o - komplexní spediční služby.

Záložní zdroje UPS - záložní zdroje pro zálohu 12V, 24V a 48V systémů.

Kotevní technika - kvalitní švýcarská kotevní technika Mungo.

HW - PANTY, spol. s r. o. - vysoušení vlhkého zdiva.

Vinařství Jan Plaček - červené víno z Moravy.

Kuchyně IN s.r.o. - kuchyňské studio Jihlava.

MBL spol. s r.o. - sanace železobetonových konstrukcí.

Ladislav Kouřil - originální zásnubní prsteny.

Přenechejte úklid kanceláří profesionálům

Úklidová firma se dnes skvěle postará o úklid kanceláří a vaši zaměstnanci se tak mohou těšit do čistých a uklizených prostor. Hledáte-li pomocníky na úklid, oslovte profesionální firmu a získáte kvalitní služby a čas na vlastní práci.

Kanceláře jsou plné elektronických zařízení, které jsou citlivé na prach a veškeré nečistoty. Je tedy nutné nejen počítače, kopírky, ale i jejich blízké okolí udržovat v čistotě. Také podlahové krytiny, okna, žaluzie a toalety potřebují pravidelnou péči. Nejlepší je domluvit si den, ve kterém zaměstnanci úklidové firmy přijdou poklidit a odnést vzniklý odpad. Také jednorázové úklidy před větší akcí je možné nasmlouvat, společně s veškerými nutnými pomůckami pro úklid.

Některé firmy mají na pracovišti také kuchyňky, nebo učebny, které je potřeba udržovat v každodenním režimu. Pokud vše domluvíte předem, můžete se spolehnout, že úklidová firma pro vaše pohodlí vykouzlí hygienické prostředí, ve kterém se mohou střídat vaši zákazníci či kolegové. Úklidová firma také ručí za diskrétnost zaměstnanců při úklidu kanceláří a dodržování firemních norem.

Pokud plánujete přestavbu kanceláří, či celého firemního provozu, oslovte také úklidovou firmu. Pomohou vám k návratu zaměstnanců a obnovení pracovního procesu v co nejkratší možné době po rekonstrukci.

Jestliže hledáte firmu na úklid, obraťte se s důvěrou na nás. Naši zaměstnanci jsou proškolení v práci s rozličným materiálem, pracují rychle a spolehlivě. Přijdeme k vám každý týden vysát koberce, vytřít podlahy, zalít květiny a provonět kanceláře. Větší úklid, jako je sezónní umytí oken nebo vyprání záclon, zvládneme v klidu a rychle. Udržíme vaše kanceláře v chodu a čistotě tak, aby se k vám vaši zákazníci vraceli a na pracovišti vládla dobrá nálada.

Fotografie