Články & návody

Dokurzu.cz - rekvalifikační kurzy, online kurzy na jednom místě. Najděte si svůj kurz.

Autodilyadoplnky.cz - vše pro auta na jednom místě. Osvětlení vozidel, pneumatiky atd.

Nakupujete na nějvětším e-shopu Alza.cz?

Zámkař Jan Hanák - otevření aut Brno.

Záložní zdroje UPS - záložní zdroje pro zálohu 12V, 24V a 48V systémů.

Kotevní technika - kvalitní švýcarská kotevní technika Mungo.

HW - PANTY, spol. s r. o. - vysoušení vlhkého zdiva.

Vinařství Jan Plaček - červené víno z Moravy.

Kuchyně IN s.r.o. - kuchyňské studio Jihlava.

MBL spol. s r.o. - sanace železobetonových konstrukcí.

Ladislav Kouřil - originální zásnubní prsteny.

Novinky ze všech koutů světa

Bezbariérové bydlení v Senior Parku poblíž Ostravy

Pokud hledáte pro svoje blízké bezpečné bydlení se servisní službou, navštivte náš Senior Park poblíž Ostravy. U nás najdete příjemné prostředí, doplněné personálem a možností navázat nová přátelství. Senior Parky jsou stavěny jako jednopodlažní budovy s atriem a samostatnými byty. Staly se alternativou pro Dům s pečovatelskou službou v Ostravě a Domov pro seniory v Ostravě.

Půjčovna kvalitních přívěsů za vůz

Jestliže Vás čeká stěhování bytu, nebo pomáháte členům rodiny s přesunem jejich zařízení, vždy se hodí pomoci si s objemným nákladem a zapůjčit si přívěsný vozík. K tomu účelu najdete vybavené půjčovny, jejichž pracovníci Vám rádi pomohou najít přesný vozík pro Vaši přepravu. Může jít také o přepravu motorky, nebo autopřepravník, záleží na Vašem požadavku.

Šetrné bělení zubů

Ačkoli se říká, že korunou krásy jsou vlasy, dovolím si oponovat. Můžete mít krásnou hustou hřívu, čerstvě upravenou od kadeřnice, můžete mít perfektní make-up, půvabnou postavu a lepé křivky. Ale když pak otevřete ústa se zažloutlými zuby, úžasný první dojem bude okamžitě zapomenut a můžete ho začít budovat znovu. Navíc každý ví, že běloskvoucí úsměv vám ubere několik let.

Půjčovna odtahového vozidla pro nečekané situace

Pokud se Vám přihodí na cestách nečekané situace a Váš vůz se stane nepojízdným, zavoláte odtahovou službu, nebo si můžete odtahový speciál sami zapůjčit a situaci vyřešit po svém. Pronájem odtahovky nabízí non-stop autopůjčovny právě pro tyto neplánované poruchy aut, či motorek. V případě nouze Vám zapůjčí vůz s klimatizací a GPS navigací, spolu s kurtnou k bezpečnému připevnění vozidla. Vůz má ve výbavě tažné zařízení a naviják. Autopůjčovna Vám v případě potřeby ukáže, jak odtahové vozidlo použít a poradí Vám s jeho ovládáním. Ať už jste se stali účastníkem nehody, nebo jen potřebujete odvézt vůz na vrakoviště, můžete se spolehnout, že Vám autopůjčovna zajistí odtahové vozidlo včas a za příznivou cenu.

Válka s klíšťaty začíná! Jste připraveni v boji chránit i své mazlíčky?

Zima pomalu končí svou nadvládu a s oteplením se kromě krásných prvních jarních květin probouzejí i obávaná klíšťata. Pokud máte doma psa nebo kočku, určitě vám pojem ochrana před klíšťaty není cizí. Jak ale vašeho domácího mazlíčka chránit co nejefektivněji?

Tisk pro realizaci tvarově složitých součástí

Pokud je něco progresivní a, co se týče způsobů využití v různých průmyslových odvětvích, takřka všestrannou technologií, je to právě 3D tisk. Přestože se v minulosti jednalo spíše o výrobu prototypů, přistupuje se i k výrobě sériové, neboť některé, tvarově složité součásti, nelze jinou technologií v rozumném čase a za rozumnou cenu vyrobit. Pomocí 3D tiskáren lze zhotovit součásti z různých materiálů od plastů přes keramiku až po kovy.

Účetní firma se vyplatí

Pro vedení účetnictví je důležité sledovat aktualizace všech předpisů, nutných pro správný ekonomický chod Vaší firmy. Vyplatí se tedy najít si na tuto práci profesionální účetní firmu, jejíž zaměstnanci budou hlídat veškeré termíny a platby za Vás. Jejich zástupce si od Vás v pravidelných termínech vyžádá dokumenty a doklady a vše správně zaeviduje. Řídit se bude jasně danými podmínkami, uvedenými v zákonu o účetnictví. A Vy můžete být v klidu, že je hospodaření Vaší firmy pečlivě sledováno, stejně jako její hospodářský výsledek.

Domácí mazlíček jako dárek pro děti?

Rozhodli jste se letos splnit přání Vašich dětí a pořídit jim pod stromeček či k narozeninám živé zvířátko? Věříme, že jste si dopředu nachystali všechny potřebné náležitosti, které zvíře bude pro svůj spokojený život u Vás potřebovat. Jestliže váháte či máte dotazy, obraťte se na nás, na veterinární ordinaci v Brně, případné otázky Vám rádi zodpovíme.

Jak povýšit váš šatník o vyšší level?

Dámy, jste s vaším outfitem stále nespokojené? Ráno co ráno se naštvete na vaši šatní skříň, protože vám nic slušivého nenabídne. I když ji poměrně často krmíte novými kousky oblečení, není to ono? I když si myslíme, že to s vaším outfitem není ani zdaleka tak špatné, máme pro vás dobrou zprávu. Víme, jak povýšit váš šatník o vyšší level, aniž byste si musely koupit jediný kousek oblečení. S brožemi BeWooden konečně zjistíte, že s vaším dosavadním šatníkem můžete z fleku vyrazit na přehlídková mola.

Jaké jsou současné trendy u snubních prstenů?

Patříte mezi ty, jež si letos řeknou své Ano? Chcete, aby bylo všechno naprosto dokonalé? Ženy nejvíce touží po krásném snubním prstenu, neboť právě ten jim bude tento výjimečný den připomínat po celý zbytek života. Některé dámy mají svůj prstýnek vysněný již od útlého věku, jiné si však s jejich výběrem nevědí rady. A právě proto se dnes podíváme na trendy a tipy, které jim mohou výběr usnadnit. 

Kromě prodeje nových vozů si u nás můžete nechat zařídit i kompletní servis

Když byly před lety vyhodnocovány statistiky ohledně tématu, jaká značka automobilů je viděna na českých silnicích nejčastěji, výsledky ukazovaly na vozidla značky Škoda. To pro nás bylo impulsem, proč se na tato auta zaměřit a tak se od roku 1995 věnujeme jejich prodeji. Zároveň provádíme i servis vozidel Škoda.

Jakých chyb se vyvarovat při nákupu obkladů a dlaždic do koupelny

Rekonstrukce koupelny s sebou vždy nese řadu obtížných prací, které si žádají šikovné ruce profesionálů. Jedněmi z nich jsou kupříkladu obkladačské práce, u kterých je velmi důležité, aby byla pokládka provedena s maximální pečlivostí. Každý chybný krok se viditelně odrazí na konečném výsledku.

Geopatogenní zóny značně ovlivňují náš organismus

Už jste někdy narazili na místo, kde se vám opravdu špatně spalo a na kterém jste se necítili dobře? Pokud ano, možná, že jste se nacházeli v geopatogenní zóně. Tento termín se používá v psychotronice a léčitelství převážně k označení údajných pásů, které se na Zemi vyskytují a mají negativní účinky na zdraví. Zejména ovlivňují kvalitu spánku, který je díky výskytu geopatogenní, nebo také patogenní zóny rušen, není tedy zdravý a člověk se necítí ráno vůbec dobře. 

Nenáviděný i milovaný palmový olej. Je možné se mu vyhnout?

Palmový olej je v posledních měsících stále probíranějším tématem. Nejčastěji se o něm mluví v souvislosti s lidským zdravím a hromadným vypalováním deštných pralesů v Indonésii.

Naučte se pečovat o pleť v zimě

V zimě je pleť daleko citlivější a náchylnější na jakékoliv změny. Jedná se především o její přesušení a kožní problémy, které vyplývají z nejrůznějších důvodů. Příznivou zprávou je, že část z nich můžeme ovlivnit i sami. 

Může být kastrace klíčem k mužské dlouhověkosti?

Již odedávna se hledaly způsoby, jak si zajistit delší život. Hledání elixíru mládí nebo nesmrtelnosti vždy působilo spíše komicky a tak se hledaly racionální možnosti, které by bylo možné vyzkoušet. Vědce vždy zajímalo, proč se ženy dožívají vyššího věku, než muži a jedna z teorií říká, že je to způsobeno mužskými genitáliemi.